
Қол роликті тақтайша кескіш 700 х 8 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 876375 плитка кескіш өлшемі 700 мм-ге дейінгі керамикалық плиткалармен жұмыс істеуге арналған. Карбидті кескіш ролик қалыңдығы 8 мм-ге дейін плиткалардың ұқыпты кесілуін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Тұтас болаттан жасалған хромдалған бағыттағыштар коррозияның пайда болуынан сенімді қорғалған. Жұмсақ, амортизациялық төсемдер плиткалардың сырғып кетуіне жол бермейді. Вольфрам карбиді кескіш ролик тозуға төзімділігі мен ресурсы жоғары. Металл шаршы сызғыш тақтайшаның төсекке дәл орналасуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 2.98 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 875 мм |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 876-Қол тақтайша кескіштер |
| Кесу ұзындығы | 700 мм |
| Жинақтау | Тақта кескіш - 1 дана |
| Өңделетін тақтайшаның максималды қалыңдығы | 8 мм |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996210339 |
- Бағасы: 11 286 ₸

