
Плитка кескішке арналған кескіш ролик, 18,0х6,0х3,8 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 87661 18,0х6,0х3,8 мм кескіш ролик Спарта 876355, 876365, 876375 плитка кескіштеріне орнатылады. Ролик керамикалық плиткалардың ұқыпты, таза кесілуін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: ВК6 қатты қорытпасынан жасалған, соның арқасында қайраудың ұзақ сақталуына және коррозияға төзімділікке қол жеткізіледі. Пайдаланушыға бекіткіштерді қосымша сатып алудың қажеті жоқ, өйткені олар жинақта бұрыннан бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Сыртқы диаметрі | 18 мм |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 877-Қолмен плитка кескіштерге арналған роликтер |
| Тесік диаметрі | 6 мм |
| Болат маркасы | сплав ВК-6 |
| Мақсаты | тақта кескіш үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 3,8 мм |
| Штрих-код | 4044996219851 |
- Бағасы: 886 ₸

