
Электрлік перфоратор RHH-600-22, SDS-plus, 600 Вт, 2,5 Дж, 2 реж.// Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 4.2 кг |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 275 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 266-Желілік перфораторлар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Жиынтықтылық | Перфоратор - 1 шт, Боковая рукоятка - 1 шт, Ограничитель - 1 шт, Бур по бетону - 3 шт, Пылеуловитель - 1 шт, Смазка - 1 шт |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 22 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 30 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 м |
| Реверстің болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 600 Сейсенбі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-1000 |
- Бағасы: 23 830 ₸

