
Электрлік перфоратор RHH-800-26, SDS-plus, 800 Вт, 3 Дж, 3 плюс 1 реж.// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel RHH электрлік балғалы бұрғы-800-26 26607 қуаты 800 Вт, SDS-plus шанақ патронымен 3 Дж соққы энергиясын дамытады және 3 режимде жұмыс істей алады: бұрғылау, балғамен бұрғылау және қашау + жабдықтың бұрыштық орналасуын реттеу. Бетонда, таста, кірпіште, қабырғаларды қаптауда, сондай-ақ металды, пластикті, ағашты және басқа материалдарды бұрғылауда тесіктер жасау үшін қолданылады. Бетондағы бұрғылаудың максималды диаметрі 18 мм, ағашта — 30 мм, болатта — 13 мм. Құрал әуесқойлар мен кәсіпқойларға жөндеу-құрылыс жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары
- Оңтайлы режимді орнату — шпиндельдің айналу жылдамдығы мен соғу жиілігі сәйкесінше 0-1180 айн/мин және 0-5500 айн/мин диапазонында үздіксіз реттеледі.
- Реверс — құралдың айналу бағытын өзгерту кептеліп қалған бұрғыны алуды жеңілдетеді.
- Орындалатын жұмыстардың дәлдігі — бұрғылау тереңдігінің шектегіші бірдей тесіктерді алуға мүмкіндік береді.
- Ыңғайлы пайдалану — ажыратқышты басылған күйде бекіту оны үнемі ұстап тұру қажеттілігін жояды.
- Жұмысқа оңай дайындалу — SDS-plus шанағы бар бұрғылау қондырғысы патронға тез орнатылады және жұмыс кезінде құлап кетпейді немесе айналмайды.
- Қауіпсіздік — сақтандырғыш муфта жабдық кептеліп қалған жағдайда шпиндельдің айналуын блоктайды, өткізгіш элементтердің күшейтілген оқшаулауы электр жарақатының алдын алады.
- Ұтқырлық — ұзындығы 3 м желілік кабель жұмыс аймағында қозғалуды жеңілдетеді.
- Төмен температурада (0 ℃—ден) жұмыс істеу мүмкіндігі - қуат кабелі сенімді резеңке оқшаулауға ие.
- Ыңғайлы жұмыс — перфоратордың салмағы 3,3 кг, резеңкеленген тұтқалар қолдарыңызда сенімді орналасады және діріл деңгейін төмендетеді.
- Кеңейтілген жеткізу жинағы — құралмен бірге бұрғылар, қашау және шың бар.
- Ойластырылған сақтау және тасымалдау — құрал-саймандар жинағы бар балғалы бұрғы сенімді пластик қорапта жеткізіледі.
- 3 жыл кепілдік — перфоратордың жоғары сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 5.2 кг |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 26 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 30 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 275 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 266-Желілік перфораторлар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Жиынтықтылық | Перфоратор - 1 дана, Бүйірлік тұтқа - 1 дана, Шектегіш - 1 дана, Бетон бұрғы - 3 дана, Шың - 1 дана, Қашау - 1 дана, Шаң тұтқыш - 1 дана, Майлау - 1 дана |
| Реверстің болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 800 Сейсенбі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-2200 |
- Бағасы: 28 369 ₸

