
Электрлік конвектор КМ-2000.2, 230 В, 2000 Вт, X-тәрізді жылытқыш, дөңгелектер, термостат // MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ерекшеліктері Х-тәрізді қыздыру элементі Термостат Дөңгелектері бар металл тіректер Вандалға қарсы жабын Ауа ағынының бағыттағыштары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 405 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 728 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.08.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KZ.НА46.В.04260/22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/upload/iblock/053/rflr31s7jp2vyjiidy4e1k0ggxvr8mtt/98124_98126_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/upload/iblock/57e/lz0msrs7fq5hxqlaid785k7rcjkui7hh/Sertifikat-98124_98126.pdf |
| _пакеттегі ені | 143 мм |
| Бренд | MTX |
| Қаптамадағы габариттері | 728 x 143 x 405 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 981-Конвекторлар |
| Максималды ток | 8,7 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жылыту алаңы | 25 м2 дейін |
| Қыздыру элементінің түрі | құйылған алюминий Х-тәрізді |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800093141 |
- Бағасы: 19 373 ₸

