
Трикотаж қолғаптар, полиэфирлі, латексті бедерлі жабын, өлшемі 9// Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Латекс бедерлі жабыны бар Сибртех трикотаж полиэфирлі қолғаптары шаруашылық, жөндеу, құрылыс жұмыстарын орындау кезінде қолды механикалық әсерлерден және жалпы өндірістік ластанудан қорғауға арналған. Артықшылықтары Полиэфирлі иірілген жіп тозуға төзімді, сондықтан қолғаптар ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Жұқа мата ауа алмасуына кедергі жасамайды, сондықтан қолғапты қолдар терлемейді. Латексті бедерлі жабын сырғымайды және құралдар мен бөлшектерді, сондай-ақ дымқыл және шыны заттарды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Серпімді манжеттер білекке мықтап бекітіледі, сондықтан қолғап қолыңыздан сырғып кетпейді. Қолғаптардың матасы гипоаллергенді және ұстағанда жағымды, сондықтан оларда жұмыс істеу ыңғайлы және қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.095 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тоқу сыныбы | 13 |
| Жинақтау | Қолғаптар 1 жұп - 1 дана |
| Негіз материалы | мақта және полиэстер |
| Жағу түрі | латекс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | ваниль/көк |
| Ені | 102 мм |
| Штрих-код | 4044996208701 |
- Бағасы: 504 ₸

