
Қара нитрилді жабыны бар полиэфирлі қолғаптар, өлшемі 9, 13 тоқу сыныбы// Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нитрилмен қапталған полиэфирлі Palisad қолғаптары шаруашылық және бау-бақша жұмыстарын орындау кезінде қолды механикалық әсерлерден және жалпы өндірістік ластанудан қорғауға арналған. Артықшылықтары Қолғаптар полиэфирлі иірілген жіптен жасалған, олардың созылу беріктігі мен тозуға төзімділігі жоғары, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Жұқа төсем саусақтардың тактильді сезімталдығын қамтамасыз етеді, бұл жоғары дәлдікті қажет ететін жұмыстарды орындауды жеңілдетеді. Нитрилді жабын сырғып кетпейді және құралдың берік ұсталуын қамтамасыз етеді. Трикотаж мата жақсы ауа алмасуды қамтамасыз етеді, соның арқасында қолдың терісі тыныс алады және терлемейді. Қолғаптардың материалы аллергия тудырмайды, яғни оларды пайдалану қауіпсіз. Серпімді манжеттер білекке мықтап бекітіледі, сондықтан қолғаптар қолдарыңызға жақсы орналасады және сырғып кетпейді. Қолғаптардың матасы жанасуға жағымды және жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.042 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тоқу сыныбы | 13 |
| Жинақтау | Қолғаптар 1 жұп - 1 дана |
| Негіз материалы | полиэстер |
| Жағу түрі | нитрилдер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996208749 |
- Бағасы: 285 ₸

