
Сығу швабра, 110 см, губка PVA 26х5,5х6 см, телескопиялық тұтқа, көгілдір, Home// Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
26 x 5,5 x 6 см PVA губкасы және 110 см телескопиялық тұтқасы бар сығу сүрткіш еденнің кез келген түрін, соның ішінде паркет, линолеум және плиткаларды тазалау үшін қолданылады. Сығу механизмі тазалауды жеңілдетеді, пайдаланушыны еңкейіп, сумен және тазалағыш заттармен үнемі байланыста болудан сақтайды. Артықшылықтары Телескопиялық тұтқаның ұзындығы 760-1110 см диапазонында реттеледі, сондықтан сүрткіш әртүрлі биіктіктегі адамдарға ыңғайлы болады. Поливинилацетаттан (PVA) жасалған губка суды құрғақ салмағынан әлдеқайда көп сіңіре алады, бұл тазалау сапасын арттырады. Швабраның сабы болаттан жасалған және ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол кернеуге және коррозияға төзімді. Тұтқада ілулі сақтауға арналған тесік қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 440 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1050 мм |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.61 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 265 мм |
| Жинақтау | Швабра - 1 дана, Саптама - 1 дана |
| Максималды ұзындық | 1.09 м |
| Жұмыс бөлігінің материалы | PVA |
| Ең аз ұзындық | 0.76 м |
| Ерекшеліктері | аспасы бар тұтқа |
| Тұтқаны жабу | Эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Тұтқаның пішіні | телескопиялық |
| Жұмыс бөлігінің ені | 55 мм |
| Штрих-код | 4606800093721 |
- Бағасы: 2 761 ₸

