
Ауыстырылатын саптама PVA губкасы, 26х5,5х6 см, сүрткіш үшін 935165 Home// Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PVA материалынан жасалған, 26 x 5,5 x 6 см, Palisad Home, fhn/ 935165 сүрткіштеріне орнатылған ауыстырылатын губка саптамасы басқа өндірушілердің ұқсас үлгілеріне де сәйкес келеді. Оның арқасында кез келген еден жабынын ластанудан тез тазалауға болады. Губка пәтерде, саяжайда және кеңседе пайдалануға арналған. Артықшылықтары Суды тиімді кетіру — PVA материалы (поливинилацетат) бір уақытта көп мөлшерде сұйықтықты сіңіруге қабілетті. Сапалы тазалау — губка жолақтар қалдырмайды және жабындарды сызатпайды. Бірнеше рет пайдалану — саптама пішінін ұзақ уақыт сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 545 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 265 мм |
| Жинақтау | Қондырма - 1 дана |
| Жұмыс бөлігінің материалы | PVA |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтиленовый пакет + стикер |
| Жұмыс бөлігінің ені | 55 мм |
| Штрих-код | 4606800093738 |
- Бағасы: 915 ₸

