
Жанармай брикеттері, 12 брикет, 10 кг Ресей Camping// Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad отын брикеттері 10 дана арт. 69665 каминдерді, пештерді және қазандықтарды жағуға арналған. Олар 100% қайыңнан жасалған және кәдімгі отынға қарағанда ұзағырақ жанып кетеді, бұл олардың жылу беруін арттырады және тұрақты температура жағдайында 5-6 сағат бойы жану кезеңін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Брикеттер экологиялық таза, сондықтан адам денсаулығы мен қоршаған ортаға зиянын тигізбейді. Брикеттер жану процесінде түтін шығармайды, сондықтан оларды тұрғын үйде пайдалану ыңғайлы. Бюджетті үнемдеу — ұзақ уақыт күйіп қалудың арқасында брикеттерді жиі ауыстырудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 10 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Жинақтау | топливные брикеты - 12 шт |
| Материал | Қайың |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800091741 |
- Бағасы: 1 017 ₸

