




Арба бау-бақша-құрылыс, күшейтілген, жүк көтергіштігі 200 кг, көлемі 90 л Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 689853 жүк көтергіштігі 200 кг және науа көлемі 90 литр болатын бау-бақша және құрылыс арбасы жазғы коттеджді салу немесе күтіп ұстау кезінде пайдалы болады. Ол қоқыстарды, бұтақтарды, жапырақтарды, топырақты, қиыршық тасты, құмды, сондай-ақ құрылыс қоспаларын жылжыту үшін қолданылады. Қажетті жүк көтергіштігіне қабырғасының қалыңдығы 1,2 мм болат жақтау және қабырғасының қалыңдығы 0,7 мм шанақ арқасында қол жеткізіледі. Шанақ бір дөңгелекке орнатылған, бұл арбаның маневрлік қабілетін арттырады. 2 шарикті подшипниктер доңғалақтың айналуын жеңілдетеді, сондықтан арбаны тегіс емес жерде жылжыту оңай.
Артықшылықтары
- болат науаның үстіңгі жиегі мықтап бүгілген, бұл оның деформацияға төзімділігін арттырады
- шұңқыр мырышталған, ал жақтау, тіректер және доңғалақ дискісі коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған
- шанақтың алдыңғы бөлігін қосымша тірек тірейді, сондықтан арба 200 кг-ға дейінгі салмақты көтере алады
- камерасы және резеңке шинасы бар пневматикалық доңғалақ дірілді бәсеңдетеді және жүрістің бірқалыпты болуын қамтамасыз етеді, бұл арбаны пайдалану жайлылығын арттырады
- оның алдыңғы бөлігінде жақтау доңғалақты қорғайтын доғаны құрайды және алдыңғы жүк түсіру кезінде қоршауды құрайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүк көтергіштігі | 200 кг |
| шанақтың көлемі | 90 л |
| шанақтың қалыңдығы | 0.7 мм |
| Мырышталған шанақ | Иә |
| Дөңгелектер саны | 1 д. (дана) |
| Доңғалақ диаметрі | 390 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Штрих-код | 4606800069832 |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Жақтау материалы | Орташа көміртекті болат |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80/4.00-8 |
| Науа материалы | Мырышталған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




