
Бақшаға арналған арба, жүк көтергіштігі 90 кг, көлемі 65 литр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бір доңғалақты бақша арбасы 65 л – берік және тұрақты жиналмалы конструкциясы, бір пневматикалық дөңгелегі бар қарапайым және ыңғайлы арба. 90 кг-ға дейінгі жүктемеге төтеп бере алады. Доңғалақ 3.00 (дюйм) – 8 (дюйм), ось диаметрі – 12 мм. Жүктелген кезде де тамаша маневрлікке ие. Бау-бақша және ауыл шаруашылығы жұмыстары барысында жеңіл және ауыр жүктерді кез келген қашықтыққа тасымалдауға арналған. Оның көмегімен аумақты ретке келтіруге, жапырақтарды алып тастауға, егін жинауға болады. Артықшылықтары - болат жақтау диаметрі 25 мм және қалыңдығы 1,5 мм құбырлардан жасалған - ауыр жүктерді бірнеше рет тасымалдауға мүмкіндік береді. Пайдалану ережелері сақталса, ол жылдар бойы қызмет етеді; - жиналмалы жақтау - ықшам қаптама тасымалдаудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді және сақтау кезінде орынды үнемдейді; - коррозияға төзімділік – мырышталған корпус пен жақтаудың ұнтақ жабыны құрылымдық элементтерді коррозиядан және беріктіктің әлсіреуінен қорғайды, бұл арбаның үлкен қызмет ету мерзімін сақтайды. - жаншылған ернеулер шанақтың қаттылығын сақтайды, бұл арбаны ернеулерден жоғары деформациясыз тиеуге мүмкіндік береді. - бір пневматикалық дөңгелегі бар конструкция маневрлік және ұтқырлықпен ерекшеленеді, бұл маршруттағы кедергілерді айналып өтуді және жүкті тез түсіруді жеңілдетеді; - салмағы 8,5 кг жеңіл және екі шарикті подшипниктегі доңғалақтың арқасында доңғалақтың оське үйкелісі жойылады, бұл жұмыстың оңай орындалуын қамтамасыз етеді - қорапта жеткізіледі, бұл тасымалдау кезінде доңғалақ бөліктерінің деформациялану немесе жоғалу қаупін болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 225 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 815 мм |
| _пакеттегі ені | 600 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800092434 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

