
Растауға арналған бұрғылар жинағы, 3-5 мм, 4 дана Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 704240 растауға арналған бұрғылар жинағы диаметрі 3-5 мм болатын 4 бұрғылау қондырғысын қамтиды, олар ағаштағы, фанерадағы және ДСП-дағы бұрандаларды бұрғылауға арналған. Бұрғылар электрлік бұрғының немесе бұрғылау прессінің патронына орнатылады және 4 x 50, 5 x 50, 6 x 50 және 7 x 50 мм өлшемді растауларға жарамды. Жинақ жиһаз өндірісінде қолданылады. Артықшылықтары Сенімділік — жабдық берік аспаптық болаттан жасалған. Төзімділік — қаттылығы 48-52 HRC жұмыс жиектері кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Бұрғылаудың жоғары сапасы — оңтайлы қайрау және қадамдардың мінсіз таңдалған геометриясы бар бұрғылар таза және дәл тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Оңай орнату — бұрғылардың цилиндрлік біліктері стандартты патрондармен үйлесімді. Әмбебаптылық — жиынтыққа ең танымал өлшемдегі растауларға арналған бұрғылар кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 176 мм |
| Қаптамадағы саны | 4 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.145 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 701-Ағашқа арналған спиральді бұрғылар, Бұрғылар-зенкерлер |
| Пәндер саны | 4 |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 5 мм |
| Максималды диаметрі | 5 мм |
| Болат маркасы | аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Минималды диаметр | 3 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
| Штрих-код | 4044996199566 |
- Бағасы: 2 831 ₸

