
Ағашқа арналған зенкерлерге арналған бұрғылар жинағы, 3-10 мм, 7 дана Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 704272 ағашқа арналған бұрғылау қондырғыларының жиынтығы диаметрі 3-10 мм болатын 7 бұрғылау қондырғысын қамтиды және өздігінен бұрап тұратын бұранданың жасырын қақпағы үшін розеткасы бар тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Бұрғылар ағаш, фанера, ДСП-да жұмыс істеуге жарамды және жиһазды құрастыру, сондай-ақ құрылыс-монтаждау жұмыстары үшін қолданылады. Артықшылықтары Беріктік пен тозуға төзімділік — бұрғылар аспаптық болаттан жасалған және 48-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Коррозияға төзімділік — тотыққан жабын бұрғыларды тоттан қорғайды. Жұмыстың жоғары сапасы — қосымша кескіштердің арқасында тесіктер тегіс және таза болады. Қажетті жабдықты жылдам іздеу — әрбір бұрғыда тесіктің диаметріне сәйкес келетін белгілер бар. Цилиндрлік саңылау — бұрғылар стандартты бұрғылау патрондарымен үйлесімді. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — жинақ сенімді ағаш қорапта жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| Қаптамадағы саны | 7 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _пакеттегі ені | 128 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.373 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 701-Ағашқа арналған спиральді бұрғылар, Бұрғылар-зенкерлер |
| Пәндер саны | 7 |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 10 мм |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Минималды диаметр | 3 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
| Штрих-код | 4044996199580 |
- Бағасы: 4 272 ₸

