
Есептегіштер жинағы, HSS, M3-M10, 6 дана, металл. іс Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дензель есептегіштерінің жинағы электрлік бұрғылармен және бұрғылау станоктарымен жұмыс істегенде конустық саңылауларды жасау және болат, түсті металдар және пластмассалардағы ойықтарды алу үшін қолданылады. Артықшылықтары: - Үш кесу жиектері және идеалдарыемес қайрау бұрыштары тесіктерді дәл және жылдам өңдеуге мүмкіндік береді. - Жоғары жылдамдықты болаттан жасалған монолитті конструкция жабдықтың тиімді жұмысына кепілдік береді. - Нитридтитанды жабын үйкеліс коэффициентінің төмендеуі есебінен ұзақ қызмет мерзімін қамтамасыз етеді. - Берік металл кейс пайдалануға және тасымалдауға ыңғайлы. - Жиынтықта ең танымал есептегіш өлшемдері бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 733-"Denzel" металға арналған бұрғылар |
| Пәндер саны | 6 |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 20.4 мм |
| Максималды диаметрі | 20.4 мм |
| Болат маркасы | HSS |
| Өңдеу материалы | Болат, пластик |
| Минималды диаметр | 6.3 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996199559 |
- Бағасы: 6 425 ₸

