Растауға арналған бұрғы-зенкер, 4 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel растауына арналған бұрғы-зенкер ағаштан жасалған бұйымдардағы жиһаз тартқыштарына, евровинттерге арналған тесіктерді бұрғылауға арналған. Электрлік бұрғылармен және бұрғылау станоктарымен жұмыс істегенде қолданылады. Артықшылықтары: - Аспаптық болаттан жасалған - сенімді және берік. - Оңтайлы таңдалған сатылар мен бұрғылардың қайрауы растауға арналған таза және тегіс тесіктерді бұрғылауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 701-Ағашқа арналған спиральді бұрғылар, Бұрғылар-зенкерлер |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Минималды диаметр | 4 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
| Штрих-код | 4044996199535 |
- Бағасы: 796 ₸

