М3, HSS, металға арналған конустық есептегіш, цилиндрлік шанақ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel есептегіштері электрлік бұрғылармен және бұрғылау станоктарымен жұмыс істегенде конустық саңылауларды жасау және болат, түсті металдар мен пластмассалардағы ойықтарды алу үшін қолданылады. Артықшылықтары: - Үш кесу жиегі және мінсіз қайрау бұрыштары саңылауларды дәл және жылдам өңдеуге мүмкіндік береді. - Жоғары жылдамдықты болаттан жасалған монолитті конструкция жабдықтың тиімді жұмысына кепілдік береді. - Нитридтитанды жабын үйкеліс коэффициентінің төмендеуі есебінен ұзақ қызмет мерзімін қамтамасыз етеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 178 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _пакеттегі ені | 48 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.006 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 733-"Denzel" металға арналған бұрғылар |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | HSS |
| Өңдеу материалы | Болат, пластик |
| Минималды диаметр | 6.3 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
| Штрих-код | 4044996199474 |
- Бағасы: 736 ₸

