
CDL-12-01CB, Li-Ion, 12В, 1 Дензель аккумуляторлы бұрғы-бұрағыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жад әсерінсіз сенімді литий-ионды батарея. Терең разрядтан және батареяның қажетсіз шамадан тыс зарядталуынан қорғау. Редуктордың металл тісті доңғалақтары. Резеңкеленген тұтқа. Шпиндельді құлыптау. Жылдам қысатын патрон.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 261-Дрели/шуруповерты аккумуляторные |
| Патронның диаметрі | 0.8 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 2 А*ч |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 |
| Максималды айналу моменті | 21 Н*м |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 12 Жылы |
| Картридж түрі | бесключевой пластиковый |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-400/0-1450 айн/мин |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

