
Нәжістік сорғы FP1800-KS, 1800 Вт, арыны 17 м, 26000 л/сағ, пышақ-ұсақтағыш Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты 1800 Вт Denzel FP1800-KS фекальды сорғы 26000 л/сағ дейін жұмыс істейді және лас және таза сумен жұмыс істеу үшін қолданылады. Оны шұңқырларды, контейнерлерді, су қоймаларын, арықтарды, ағынды суларды және траншеяларды сору немесе су басқан аумақтарды ағызу үшін пайдалануға болады. Ал құрылымдағы ұсақтағыш пышақтың арқасында ол судағы ірі бөлшектерді ұсақтайды, сондықтан ол кәріз жүйесін ұйымдастыруға жарамды. Сондай-ақ сұйықтықтың температурасы 35 °C аспайтын ағынды сулармен жұмыс істеуге қабілетті. Сорғының басы 17 м-ге дейін жетеді, бұл суды бірнеше тарату нүктелері бар суару жүйелеріне жеткізу үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 208 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _пакеттегі ені | 238 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 25.4 кг |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 998-Насосы фекальные |
| Батырудың максималды тереңдігі | 5 м |
| Сорғының максималды қысымы | 17 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | шойын және тот баспайтын болат |
| Қуат | 1800 Вт |
| Кернеу | 230 |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Қолдану | сумен жабдықтау үшін |
| Ою | 2" |
| Қозғалтқыш түрі | асинхронды |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | фанера қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | 1800 Вт |
- Бағасы: 111 190 ₸

