
Ұңғымалық сорғы СТАРТ-3-65, бұрандалы, диаметрі 3", 700 Вт, 1800 л/сағ, басы 65 м Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СТАРТ-3-65 ұңғымалы сорғы терең ұңғымалар мен ұңғымалардан таза суды көтеруге арналған. Елде, бау-бақша учаскесінде немесе саяжайда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін ұйымдастыру үшін 65 м-ге дейінгі қысым жеткілікті. Суды 1800 л/сағ жылдамдықпен айдай алады. Артықшылықтары Кіріктірілген қорғаныс жүйесі қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді, қызып кеткен жағдайда оны өшіреді. Қозғалтқыш толығымен маймен толтырылған, бұл жылу диссипациясын жақсартады, сонымен қатар оның қызмет ету мерзімін арттырады. Термиялық кеңеюдің орнын толтыратын мембрана майдың ағып кетуіне жол бермейді. Үстіңгі қоршау жүйесі түбінен лайлы шөгінділер мен құмды жинамауға мүмкіндік береді. Жерге қосу сымы бар үш ядролы кабель пайдаланушыны ток соғудан қорғайды. Қорғау дәрежесі IPX8 - корпус толығымен су өткізбейді. Жеңіл салмағы 7,5 кг және өлшемдері (корпустың диаметрі 72 мм) сорғыны диаметрі 80 мм және одан жоғары тар ұңғымаларда пайдалануға мүмкіндік береді. Қауіпсіз батыру - сорғы корпусында кабельге арналған ілгектер қарастырылған, бұл оны мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Кепілдік 1 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 10 кг |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 995-Ұңғымалық сорғылар |
| Диаметрі | 72 мм |
| Батырудың максималды тереңдігі | 80 м |
| Максималды қысым | 6.5 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 0.5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 65 м |
| Қуат | 700 Вт |
| Кернеу | 230 |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Қолдану | сумен жабдықтау үшін |
| Ою | G1" |
| Қозғалтқыш түрі | асинхронды |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | 700 Вт |
- Бағасы: 24 510 ₸

