
Гидравликалық шөлмек домкраты, 4 т, h көтергіштігі 180-320 мм Sparta Compact
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta Compact 50339 гидравликалық бөтелке домкраты салмағы 4 тоннаға дейінгі жүктерді 180-320 мм биіктікке көтеруге арналған. Бұл жұмыс процесін жеңілдетуге мүмкіндік береді, өйткені оператордан көп күш жұмсауды қажет етпейді. Домкрат автокөлікке техникалық қызмет көрсету кезінде автокөлік қызметінде және гаражда пайдалы болады.Артықшылықтары Домкрат корпусы болаттан, ал негізі шойыннан жасалған, сондықтан ол берік және сенімді.Қажет болса, домкратты оңай жөндеуге болады, себебі корпус төсекке бұрандалы қосылым арқылы бекітіледі.Домкратты тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы, себебі ол алынбалы тұтқамен жабдықталған және салмағы небәрі 2,4 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Қабылдау биіктігі | 180 мм |
| Көтеру биіктігі | 320 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 188 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 96 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00834-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.АВ29.В.00834-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 103 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Жүк көтергіштігі | 4000 кг |
| Топ | Гидравликалық жабдық SPARTA |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 503-Домкраты бутылочные SPARTA |
| Сорғылар саны | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996209876 |
- Бағасы: 6 177 ₸

