
Балға-шегелеуші, 700 г, шабуылшысы 34 мм, резеңкеленген талшықты шыны сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балға-шегелеуші Matrix 10453 ұзындығы 335 мм, басы салмағы 700 г және шабуылшының диаметрі 34 мм, талшықты резеңкеленген тұтқасы бар, шегелерді соғуға арналған соқпалы аспап. Сына тәрізді саңылау бүгілген шегелерді түзету үшін оларды алуға мүмкіндік береді. Балға құрылысшыларға, ағаш өңдеушілерге, ағаш ұсталарына, жиһаз құрастырушыларға пайдалы болады, сонымен қатар үйде пайдалану үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Орташа көміртекті болаттан жасалған 45 басы жоғары жүктемелерге төтеп беруге арналған және беріктігімен ерекшеленеді. Жұмыс бөлшектері селективті шынықтырудан өтті, бұл олардың тозуға және зақымдануға жоғары төзімділігін анықтайды, күйдіргіш жылтыратылған. Шабуылшының қаттылығы 40-50 HRC, сондықтан ол соққыға төзімді. Эпоксидті желіммен бекіту бастың тұтқаға мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді. Отырғыштың ұзартылған аймағы тұтқаны босап қалудан және жіберіп алған жағдайда шегеге соғылудан қорғайды. Талшықты талшықты тұтқа шебердің шаршауын азайта отырып, кері шегіну кезінде тербелістерді тиімді түрде басады. Резеңке төсемі бар тұтқа қолдан сырғып кетпейді, ал ондағы желдеткіш саңылаулар жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 955 кг |
| Шабуылшының салмағы | 700 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 34 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996196442 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

