
Қайла-балға 650 г, фибергласс резеңкеленген сабы 385 мм// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қайла — таста, тасты топырақта, өте тығыз топырақта жұмыс істеуге, ескі қалауды, мұзды, бетонды және т.б. бұзуға арналған қолмен соғылатын аспап.Жұмыс бөлігі соғу әдісімен 65Г болаттан жасалған, кесу жиектері 45HRC қаттылығымен шыңдалған және қайралған.Пластикалық тұтқаның ішінде талшықты талшықты тігіс бар, бұл оның беріктігін айтарлықтай арттырады. Тұтқа орындары резеңкеленген және сырғанауға қарсы айқын бедері бар. Ұзындығы 385 мм қазықтар құрылыс жұмыстарына арналған, мұнда дәлдік пен дәлдік маңызды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.92 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 59 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | кованая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996196497 |
- Бағасы: 3 421 ₸

