
Кирка 3000 г, фибергласс резеңкеленген сабы 900 мм// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қайла — таста, тасты топырақта, өте тығыз топырақта жұмыс істеуге, ескі қалауды, мұзды, бетонды және т.б. бұзуға арналған қолмен соғылатын аспап.Жұмыс бөлігі соғу әдісімен 65Г болаттан жасалған, кесу жиектері 45HRC қаттылығымен шыңдалған және қайралған.Пластикалық тұтқаның ішінде талшықты талшықты тігіс бар, бұл оның беріктігін айтарлықтай арттырады. Тұтқа орындары резеңкеленген және сырғанауға қарсы айқын бедері бар. Салмағы 3000 г балта стандартты конструкцияға ие және көптеген жұмыс түрлерінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 4.15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 68 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 900 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 625 мм |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | кованая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996196527 |
- Бағасы: 11 804 ₸

