
"Аққу" НС-01 "Люкс" беткі қорғаныш қалқаны, Эконом Сибртех тіректі реттеу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалқан бензинмен және электр құралдарымен жұмыс істеу кезінде оператордың көзін, бетін және басының маңдай бөлігін қорғауға арналған. Ұсақ торлы болат тордан жасалған экран шөптің, тастардың, үгінділердің және т.б. ұшатын бөлшектерден сенімді қорғайды. Қалқан бастың тереңдігі мен айналасын реттеу арқылы басына мықтап бекітіледі. Бұйымның күнқағары соққыға төзімділігі жоғары сипаттамаларға ие. Тіреуішпен реттелетін бас бау сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Корпусты басына екі қалыпта бекіту жүйесі бар - жұмыс істейтін және көтерілген. Торлы экран құрылымға беріктік қосу үшін пластикпен қапталған. Бастың өлшемі 54-62 см.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.СЩ18.В.00108-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГБУ "ВНИИ ТРУДА" Ресейдің Еңбек министрлігі |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.СЩ18.В.00108-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.196 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Материал | пластик, металл |
| Экран материалы | ұсақ торлы болат тор |
| Экран өлшемі | 200 х 320 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800089854 |
- Бағасы: 1 654 ₸

