
Қалыпталған техникалық маска, 5 дана. Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 89257 қалыпталған техникалық маскасы жоғары дәлдіктегі аспаптар мен жабдықтарды адамның тыныс алуының әсерінен қорғауға арналған. Масканы пайдалану шығарылған ауадан ылғалдың бөлшектерге конденсациялануын болдырмауға мүмкіндік береді. Текстуралы полипропиленнен жасалған масканың артықшылығы ауаны жақсы өткізеді, сондықтан тыныс алуды қиындатпайды. Бас белдіктер масканы мықтап бекітуді қамтамасыз етеді Пішінделген бұйымдар әжімдерге төзімді, бұл оларды тасымалдауды және сақтауды жеңілдетеді. Қаптамада 5 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| Қаптамадағы саны | 5 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.01.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №8711 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№8711.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Жоқ |
| Қорғау сыныбы | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800091079 |
- Бағасы: 348 ₸

