
Электрогидравликалық домкрат "3 в 1" (1,5 т), 12В, электрлік гайкасы бар, Denzel жиынтығында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Автокөлік жинағы электрогидравликалық домкраттан, кілт кілтінен және компрессордан тұрады. Домкрат салмағы 1,5 тоннаға дейінгі жүктерді 155-455 мм биіктікке көтеруге мүмкіндік береді. Өнімділігі 35 л/мин кіріктірілген компрессор барлық үлгідегі жеңіл автокөліктердің шиналарын үрлеуге арналған. "Автостоп" функциясының арқасында компрессор көрсетілген қысым мәніне жеткенде өшеді. Соққы кілтінің кілті бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуға және бөлшектеуге, дөңгелектерді көп күш жұмсамай ауыстыруға мүмкіндік береді. Қуат шылым тұтандырғыштан немесе автомобильдің аккумуляторынан болуы мүмкін. Көп функциялы жинақ автокөліктерге өздігінен қызмет көрсетуге жарамды. Артықшылықтары Құрылымды нығайтуға арналған металл тірек платформасы Қауіпсіздік клапаны максималды жүк көтергіштігінен асып кеткен жағдайда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне және бұзылуына жол бермейді. Теңшелетін "Автостоп" функциясы бар компрессор. Қысымды өлшеу бірліктерін (bar, psi, kg/cm2, KpA) таңдау мүмкіндігі бар ыңғайлы сандық панель. Компрессорға арналған алынбалы саптамалар жинағы Жинаққа аккумуляторға арналған қуат кабелінің адаптері кіреді. 17х19 және 21х23 мм екі жақты алтыбұрышты розеткалар жинағы. Гайковерттің соғу механизмі. Жарықдиодты шам және домкраттау аймақтарының орнын жарықтандыру. Толық жиынтық Электрогидравликалық домкрат + компрессор. Қуат кабелінің аккумуляторына қосуға арналған кілт кабелі. Саптамалар жинағы. Сақтандырғыштар 2 дана. Алты қырлы кілт. Екі жақты алтыбұрышты бастар 17х19 және 21х23 мм. Іс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қабылдау биіктігі | 155 мм |
| Көтеру биіктігі | 155 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU С-CN.ПФ02.В.05584-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51190.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU С-CN.ПФ02.В.05584-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 345 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 30 кг |
| Жүк көтергіштігі | 1,5 т |
| Топ | Электрогидравликалық домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | Домкраты электрогидравлические |
| Кабель ұзындығы | 4 м |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Максималды айналу моменті | 420 Нм |
| Максималды ток | 13 А |
| Реверстің болуы | Иә |
| Кернеу | 12 Жылы |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Бұранданың жүрісі | 76 мм |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 5200 об/мин |
| Штрих-код | 4044996197241 |
- Бағасы: 78 269 ₸

