
Бекіткіші бар гидравликалық жылжымалы домкрат, 2,8 т, 135-385 мм, Denzel корпусында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бекіткіші бар Denzel 51156 жылжымалы гидравликалық домкрат салмағы 2,8 тоннаға дейінгі жүктерді 385 мм биіктікке көтеруге мүмкіндік береді. Төмен көтерілуіне байланысты 135 мм стандартты клиренсі бар көліктерге техникалық қызмет көрсету үшін қолданылады. Модель көтергіш тұтқаның түсуін блоктауға мүмкіндік беретін құлыппен жабдықталған. Пластикалық қорап сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді. Домкрат автокөліктерге өздігінен қызмет көрсету үшін жарамды. Артықшылықтары Жүкті 305 және 370 мм биіктікте ұстауға арналған қауіпсіздік құлпы. Қорғаныс клапаны максималды мүмкін болатын жүк көтергіштігінен асып кеткен жағдайда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне және бұзылуына жол бермейді. Ыңғайлы тұтқа домкратты бір жерден екінші жерге тасымалдауға мүмкіндік береді және қажет болған жағдайда көліктің астынан оңай айналдыру үшін артқы жағына қайта реттеледі. Тірекке орнатылған резеңке төсем жүкті жақсырақ бекітуге көмектеседі және оны зақымданудан сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қабылдау биіктігі | 135 мм |
| Көтеру биіктігі | 385 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.04.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00898-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51153-51156.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00898-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 14.5 кг |
| Жүк көтергіштігі | 2800 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996204048 |
- Бағасы: 34 732 ₸

