
Гидравликалық жылжымалы домкрат 3 т, бекіткіші бар, жылдам көтерілетін, 135-480 мм, кәсіби Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 51138 құлауды құлыптау жүйесі бар кәсіби жылжымалы гидравликалық домкрат стандартты клиренсі бар және салмағы 3 тоннаға дейінгі көліктердің барлық түрлерін 135-480 мм биіктікке жылдам көтеру үшін қолданылады. Екі сорғының арқасында шекті биіктікке жету үшін тұтқаның 6 бұрылысы жеткілікті. Домкрат техникалық қызмет көрсету және шиналарды монтаждау станцияларында пайдалануға жарамды. Ол сондай-ақ 300 және 450 мм биіктіктегі көтеру тұтқасын қолдайтын құрылғымен жабдықталған, құлыптан босату үшін арнайы педальмен жабдықталған.Артықшылықтары Резеңке айналмалы тірек жүкті және домкраттың өзін зақымданудан қорғайды, сонымен қатар корпуспен сенімді жанасуды қамтамасыз етеді. Кардан берілісі жабдықтың сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етеді. Қорғаныс клапаны автокөлікті 3 тоннадан ауыр көтеруге тырысқанда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне жол бермейді. Қос поршеньді сорғы жылдам және ақаусыз жұмыс істеуін қамтамасыз етеді Хромдалған өзектер мен резеңке тығыздағыштар жабдықтың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Ұсақ бөлшектерге арналған науаның арқасында болттар мен гайкалар жоғалмайды. Домкраттың тұтқасында автомобильдің корпусын зақымданудан қорғау үшін резеңке протектор бар. Жүктің құлауын болдырмайтын сақтандырғыш бекіткіш. Көтергіш иінтіректі 300 және 450 мм биіктікте бекіту мүмкіндігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қабылдау биіктігі | 135 мм |
| Көтеру биіктігі | 480 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 195 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 710 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.04.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00898-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51138.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00898-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 370 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 30.5 кг |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996204000 |
- Бағасы: 61 330 ₸

