
Бекіткіші бар гидравликалық жылжымалы домкрат, 2 т, 130-330 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бекіткіші бар жылжымалы гидравликалық домкрат Denzel 51153 салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді 330 мм биіктікке көтеруге мүмкіндік береді. Төмен көтерілуіне байланысты 130 мм стандартты клиренсі бар көліктерге техникалық қызмет көрсету үшін қолданылады. Модель көтергіш тұтқаның түсуін блоктауға мүмкіндік беретін құлыппен жабдықталған. Домкрат автокөліктерге өздігінен қызмет көрсету үшін жарамды. Артықшылықтары Жүкті 260 және 300 мм биіктікте ұстауға арналған қауіпсіздік құлпы. Қорғаныс клапаны максималды мүмкін болатын жүк көтергіштігінен асып кеткен жағдайда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне және бұзылуына жол бермейді. Ыңғайлы тұтқа домкратты бір жерден екінші жерге тасымалдауға мүмкіндік береді және қажет болған жағдайда көліктің астынан оңай айналдыру үшін артқы жағына қайта реттеледі. Резеңке бұралмалы тірек жүкті жақсырақ бекітуге көмектеседі және оны зақымданудан сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қабылдау биіктігі | 130 мм |
| Көтеру биіктігі | 330 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 465 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.04.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00898-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51153-51156.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00898-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 225 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 9.2 кг |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996204017 |
- Бағасы: 21 568 ₸

