
Желім пистолеті, 11 мм, 25 (80) Вт, 16 г/мин Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 93004, 16 мм желім пистолеті тұрмыстық және жартылай кәсіптік қажеттіліктер үшін қолданылады: кішігірім жөндеу, тауарларды орау, бөлшектерді бекіту, ойыншықтар мен көлемді әшекейлер жасау, безендіру және т.б. Құрал әрлеушілерге, модельерлерге және қолмен жұмыс жасайтындарға пайдалы. Ол минутына 10 г желім шығарады.Артықшылықтарытасымалдаушы операторды күйіп қалудан қорғайтын арнайы резеңке төсеммен жабдықталған.Тамшылауға қарсы жүйе желімнің ағып кетуіне жол бермейді, бұл оның шығынын азайтады және жұмыс орнын ретке келтіреді.Жұмысты жеңілдету үшін тапаншаны тұғырға қоюға болады.Пистолет толығымен пайдалануға дайын — жиынтықта 2 желім таяқшасы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.293 кг |
| өзекшенің диаметрі | 11 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.046 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.16 мм |
| _пакеттегі ені | 0.16 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Қыздыру уақыты | 4-5 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 930-Желім пистолеттер |
| Желім өзектер жиынтықта | 2 дана |
| Қуат | 25(80) Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | жиналмалы тіреуіш, тамшыға қарсы қорғаныс, алынбалы кабель |
| Өнімділік | 16 г/мин |
| Температуралық режим | 120 °С |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996208107 |
- Бағасы: 2 562 ₸

