
Корпуста 7 мм ажыратқышы бар желім пистолеті, 20 Вт, 5 г/мин Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта желім пистолеті 93019, 7 мм, 20 Вт, 5 г/мин, корпуста қарапайым тұрмыстық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады: қағазды, ағашты, пластикті және басқа материалдарды желімдеу. Ол ұсақ жөндеумен, буып-түюмен, әртүрлі үлгілерді құрастырумен және қолөнермен айналысатын жеке шеберлер үшін таптырмас көмекші болады. Максималды температураға дейін қыздыру уақыты 5,5 минуттан аспайды.Артықшылықтары Соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус механикалық зақымға төзімді.Жұмыс кезінде пистолетті металл тіреуіш кронштейнге орнатуға болады, бұл пайдалану ыңғайлылығын арттырады.Арнайы терезе бөшке ішіндегі өзек ағынының жылдамдығын бақылауға мүмкіндік береді.Тамшылауға қарсы жүйе желімнің оңтайлы шығынын қамтамасыз етеді.Пластикалық қорап мылтықты оңай сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.35 кг |
| өзекшенің диаметрі | 7 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.047 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.21 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.04.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА03.В.38613-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА03.В.38613-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.2 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 3-5 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 930-Желім пистолеттер |
| Желім өзектер жиынтықта | 5 дана |
| Қуат | 20 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | жиналмалы тұғыр, тамшыға қарсы қорғаныс, ажыратқыш |
| Өнімділік | 5 г/мин |
| Температуралық режим | 90 °С |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996208152 |
- Бағасы: 1 882 ₸

