
Қысқыштар, 350 х 8 мм, пластик, қара, 50 дана. Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қысқыштар (кабельдік байламдар) сымдар мен кабельдерді таңу, бекіту және таңбалаудың ең жылдам, ыңғайлы және үнемді әдістерінің бірі ретінде электр жұмыстарын жүргізу, сауда стендтерін безендіру, тауарларды сатып алу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 455-Пластмасса қысқыштар мен қапсырмалар |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Материал | Нейлон |
| Жұмыс температуралары | -35 °С-тан +85 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1,5 мм |
| Ені | 8 мм |
| Штрих-код | 4044996187570 |
- Бағасы: 1 277 ₸

