
Жиналмалы кемпингтік мангал, 440 x 320 x 140/350 мм, болат 1,2 мм, сөмке кіреді, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 440х320х140/350 мм жиналмалы кемпингтік барбекю 69667 ет, балық, құс етін немесе көкөністерді пісіру үшін қолданылады. Ықшам өлшемі, жиналмалы құрылымы және жинақтағы сөмкесінің арқасында барбекюді пикникке, кемпингке немесе саяжайға апару ыңғайлы. Palisad Camping 69542 көмірді үрлеуге арналған желдеткішті қосымша сатып алу ұсынылады. Артықшылықтары Барбекю ыстыққа төзімді бояумен қапталған, қалыңдығы 1,2 мм ыстыққа төзімді көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары температураға төзімді. Үрлеуге арналған саңылаулар оттегінің келуін қамтамасыз етеді, яғни көмірлер жақсы жанып, жылуды ұзақ уақыт сақтайды, үрлеуді қажет етпейді және отынды үнемдейді. Мангалды жинау оңай — оны жұмысқа дайындау бірнеше минутты алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Мангал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.12.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №1814 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Өнімдер мен менеджмент жүйелерін бағалау" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№1814.pdf |
| _пакеттегі ені | 455 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 440 х 320 х 140/350 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | Көміртекті болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Болаттың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Штрих-код | 4606800091048 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

