
Құбырларға арналған сантехникалық қамыт 20-24 (1/2"), резеңке тығыздағышпен, шпилькамен және дюбельмен, 1 дана, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сантехникалық қамыт - сантехникалық және басқа құбырларды бекіту үшін, дөңгелек және тікбұрышты қиманың қатты, икемді ауа өткізгіштерін бекіту үшін қолданылады. Құбыр қысқышы екі бөліктен тұрадыбұрандалармен жалғанған, дыбыс өткізбейтін және дыбыс өткізбейтін резеңке тығыздағышы бар.құбырдың кедергісі, ол берік резеңкеден жасалған. Болт арқылы оңай және сенімді түрде орнатылады. Құбыр қысқышы ыңғайлылық пен орнатудың қарапайымдылығы үшін шпилькамен және дюбельмен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қамту | Мырыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max диаметрі | 24 мм |
| Мин диаметрі | 20 мм |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.10.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 45938 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №43-АГ78-107 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№43-АГ78-107.PDF |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 454-Сантехникалық қысқыштар мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 23 мм |
| Штрих-код | 4606800088512 |
- Бағасы: 140 ₸

