
F-тәрізді қысқаш, 400 х 80 х 480 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
F-тәрізді қысқыш Matrix 20409, 400 x 80 x 480 мм, металды, ағашты және басқа дайындамаларды кейіннен өңдеу немесе құрастыру үшін қысу үшін қолданылады. Штанга болып табылады, оған 2 кронштейн орнатылған — қозғалмайтын және жылжымалы. Бөлшек олардың арасына орналастырылады және трапеция тәрізді бұрандалы қысқыштың көмегімен жақтарға басылады. Тұтқаның өлшемі 400 мм-ге жетуі мүмкін, ол жылжымалы кронштейн арқылы реттеледі. Қысқышты слесарлық және ағаш ұсталық жұмыстарды орындау кезінде қолданады. Металл конструкциясы жоғары температураға төтеп бере алады, сондықтан құрал дәнекерлеу кезінде ыңғайлы болады, ал пластикалық төсемдерді жақтарынан алып тастау қажет.АртықшылықтаРыберік болат штанга жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және дайындамаларды айтарлықтай күшпен бекітуге мүмкіндік береді.Жақтарға пластикалық төсемдер орнатылған, олар қатты қысылған кезде бөліктің бетін зақымданудан қорғайды.Эргономикалық екі компонентті резеңкеленген тұтқа бедерлі дизайнға ие және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін алақаннан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.892 кг |
| Қысқыштың ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Қысқыш тереңдігі | 80 мм |
| Топ | Струбцины F-образные |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 204-Струбцины F-образные |
| Қысқыш | винтовой |
| Корпус материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996196589 |
- Бағасы: 3 162 ₸

