
CDL-18-02BM, Li-Ion, 18В, 2 Дензель аккумуляторлы бұрғы-бұрағыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
18В литий-ионды аккумуляторлары бар Denzel CDL-18-02BM 26116 сымсыз бұрғы-бұрағыш бұрандалар мен бұрандаларды бұрап, бұрап алуға, сондай-ақ әртүрлі құрылымдық материалдардағы тесіктерді алуға арналған: металл, ағаш, пластмасса және т.б. Күнделікті өмірде де, құрылыс алаңдарында да қарқынды пайдалану үшін оңтайлы, жөндеу кезінде, жиһазды құрастыру кезінде және т.б. үшін пайдалы. Шамадан тыс жүктемеден, қызып кетуден, терең разрядтан және қажетсіз шамадан тыс зарядтан қорғау жүйесі құралдың беріктігін және ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.05 кг |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 278 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 45739 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ЕАЭО RU C-CN.НА96.В.01993-22 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА96.В.01993-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 261-Дрели/шуруповерты аккумуляторные |
| Патронның диаметрі | 10 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 2.0 А/сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Максималды айналу моменті | 30 Нм |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Номиналды кернеу | 18 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | электрический щеточный |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-400/0-1500 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996198224 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

