
Ағашқа арналған қол ара, 450 мм, 11 TPI, тіс 3D, металлопластикалық тұтқа Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ДЕНЗЕЛЬ ағаш ұстасы ағаш өңдеуге арналған - ағаштан, ДСП, ДВП, МДФ, ламинаттан, сондай-ақ ПВХ-дан (құбыр, панель, қорап) дайындамаларды аралау. Бойлық және көлденең кесулерді шығара алады. 11 TPI қадамы бар жұқа тістер дәлірек және таза кесуге мүмкіндік береді. Темір аралау агрессивті үш қырлы, көп сатылы тістерді қайрау арқылы жоғары өнімділікке ие, бұл тістің мінсіз геометриясын және жоғары өткірлігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: 11 TPI тіс қадамы бар жапондық СК-5 болаттан жасалған аралау дискісі таза кесуге мүмкіндік береді. ТВЧ шынығуы тістің қосымша қаттылығын 55-58 HRC қамтамасыз етеді. Эргономикалық пішіні мен бұдырлы бетінің арқасында металлопластикалық резеңкеленген тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді, қарқынды жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.51 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Ерекшеліктері | для продольного реза |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 11 TPI |
| Штрих-код | 4044996196350 |
- Бағасы: 5 340 ₸

