
Ағашқа арналған қол ара, 500 мм, 9 TPI, тіс 3D, екі компонентті тұтқа Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ДЕНЗЕЛЬ ағаш ұстасы ағаш өңдеуге арналған - ағаштан, ДСП және OSB тақталарынан дайындамаларды аралау. Бойлық және көлденең кесулерді шығара алады.Темір аралау агрессивті үш қырлы, көп сатылы тістерді қайрау арқылы жоғары өнімділікке ие, бұл тістің мінсіз геометриясын және жоғары өткірлігін қамтамасыз етеді.Артықшылықтары:Ара полотносы жасалған жапон болаттан жасалған СК-5 тіс қадамымен 9TPI, орындауға мүмкіндік береді неғұрлым жылдам резЗакалка ТВЧ қамтамасыз етеді қосымша тіс қаттылығы 55-58 HRC.Эргономикалық пішіні мен бұдырлы бетінің арқасында резеңкеленген тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және қарқынды жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.49 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Ерекшеліктері | для продольного реза |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 9 TPI |
| Штрих-код | 4044996196381 |
- Бағасы: 4 521 ₸

