
Металлға арналған қайшылар, ұзартылған, 290 мм, түзу кесінді, CrMo, екі компонентті резеңкеленген тұтқалар, PRO Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 290 мм, CrMo болаттан жасалған, екі компонентті тұтқалары бар Matrix PRO 78328 металл қайшы қалыңдығы 1,2 мм-ге дейінгі болатты және қалыңдығы 0,8 мм-ге дейінгі "тот баспайтын болатты" қоса алғанда, қаңылтыр және профильді металл дайындамаларды тікелей кесуге арналған. . Қос байланыс механизмі қалың материалды кесу кезінде айтарлықтай күштің берілуіне мүмкіндік береді. Корпуста жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін кесу бағытын көрсететін белгілер бар. Қайшы кәсіби және үй шеберханасында пайдалы болады.Артықшылықтарытежегіш губкалар хром-молибден тобындағы жоғары берік болаттан жасалған, сондықтан олар кернеуге төзімді және берік.Жұмыс жиектері индукциялық токтармен 55-60 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді.Пышақтардың майлы жабыны оларды коррозиядан қорғайды, қайшының қызмет ету мерзімін ұзартады.Беті ойығы бар эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқалар алақанға сырғып кетпейді, ал саусақ тіректері құралды пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.Құлыптау құлпы тұтқаларды бекітіп, сақтау немесе тасымалдау кезінде қайшының ашылуына жол бермейді.Тұтқада ілулі сақтауға арналған топса бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.525 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 304 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 104 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 290 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | CrMо |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996198286 |
- Бағасы: 4 484 ₸

