
Металлға арналған қайшылар, ұзартылған, 285 мм, тік кескіш, Сибртех резеңкеленген екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 285 мм, С55 болаттан жасалған, екі компонентті тұтқалары бар Сибртех 78339 қайшы профильді және қаңылтыр металды түзу кесу үшін қолданылады. Олар қалыңдығы 0,8 мм-ге дейінгі материалдармен жөндеу-монтаждау жұмыстары кезінде үй шаруашылығында қолдануды табады.Артықшылықтарыберіктілік және сенімділік — қайшы материалы ретінде 55 болат пайдаланылды.Деформацияға төзімділік — кесу жиектері 55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған.Жеңіл кескіш қайшылар қос тұтқалы механизммен жабдықталған.Эргономикалық екі компонентті қайшы тұтқалары сырғып кетпей, қолыңызда ыңғайлы орналасады.Бекіткіш құлып — кесу жиектері сақтау және тасымалдау үшін мықтап бекітіледі, кездейсоқ ашылу қаупі жоққа шығарылады.Ықшам сақтау орны — тұтқалардың бірінде қайшыны ілу үшін ілмек қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.515 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 304 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 104 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 285 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | углеродистая сталь |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996198293 |
- Бағасы: 3 244 ₸

