
Балға 5 кг, резеңкеленген талшықты шыны сабы 600 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балға слесарлық және құрылыс жұмыстарына арналған - жеңіл, бірақ дәл соққылар жасауға арналған. Үлкен шегелерді, қадаларды соғуға мүмкіндік береді, металл бөлшектерді майыстыру және пішіндеу үшін пайдалануға болады. Құрал құрылыс алаңдарында, автосервистерде сұранысқа ие, тұрмыстық мақсатта да жарамды.Артықшылықтары Балға басы жоғары сапалы 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, жұмыс бөліктері 48-52 HRC дейін жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, сондықтан металл соғылған кезде атыс штыры сынбайды және тегістелмейді. Бастың қара лакталған беті коррозияға ұшырамайды, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Ұзындығы 600 сабы дәлірек соққылар жасауға, сондай-ақ құралдың тербелісі шектелген жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Резеңке ендірмелердің арқасында тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 5.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 68 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 610 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Шабуылшының салмағы | 5000 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996201443 |
- Бағасы: 11 672 ₸

