
Балға-шегелеуші, 560 г, шабуылшысы 29 мм, ағаш сабы Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Басы салмағы 560 г және шабуылшының диаметрі 29 мм, ағаш тұтқасы бар, слесарь, ағаш ұстасы және әрлеу жұмыстарына арналған, жиһазды құрастыруда пайдалы болатын балға-шегелеуші Спарта 104215. Бастың саусағында сына тәрізді ойық бар, ол тырнақтың басын алуға мүмкіндік береді. Сондықтан балғамен бекіткіштерді айдап қана қоймай, сәтсіз соғылған тырнақты да тартып алуға болады.Артықшылықтары Бас материалы — беріктігі мен деформацияға төзімділігімен сипатталатын 45 маркалы болат. Шабуылшының қаттылығы 40-50 HRC құрайды, бұл оның тозуға төзімділігін және пайдалану мерзімін арттырады. Таңдамалы сөндіргіш шабуылшы динамикалық жүктемелер нәтижесінде жарықтар мен чиптердің пайда болуына жол бермейді. Басы екі сынаның көмегімен мықтап бекітілген, сондықтан жұмыс кезінде секіріп кетпейді. Тұтқаның басына кіретін жеріндегі үлкейтілген "юбка" құралды айналудан қорғайды, сонымен қатар жіберіп алған жағдайда тұтқаны зақымданудан қорғайды. Ағаш сабы түссіз лакпен қапталған, оны кеуіп кетуден сақтайды және қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.71 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Шабуылшының салмағы | 560 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 29 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996196404 |
- Бағасы: 1 469 ₸

