
Бұрыштық ажарлағыш машина AGH125-1200A, 1200 Вт, 125 мм, 11000 айн/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі қолмен сенімді ұстауға ыңғайлы болу үшін айқын артқы тұтқасы бар ықшам машина. Кәсіби деңгейдегі қозғалтқыштың шаңнан қорғайтын тірегі және алдыңғы шпиндельді мойынтіректердің лабиринттік қорғанысы айтарлықтай шаңды жағдайларда өңдеуге, сондай-ақ тасты және ұқсас материалдарды кесуге және тегістеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 2.82 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 3 топ | 269-ШЫ желілік |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 11000 айн/мин |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Номиналды қуат | 1200 Сейсенбі |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 45589 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05127-21 |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05127-21.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.10.2024 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

