
Бұрыштық ажарлағыш машина AGH125-900, 900 Вт, 125 мм, 11000 айн/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жақсы қуат қоры бар әмбебап машина. Кәсіби деңгейдегі қозғалтқыштың шаңнан қорғайтын тірегі және алдыңғы шпиндельді мойынтіректердің лабиринттік қорғанысы айтарлықтай шаңды жағдайларда өңдеуге, сондай-ақ тасты және ұқсас материалдарды кесуге және тегістеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 2.42 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 3 топ | 269-ШЫ желілік |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 11000 айн/мин |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Номиналды қуат | 900 Сейсенбі |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 45589 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05127-21 |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05127-21.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.10.2024 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

