
Мангал эконом 350 x 250 x 350 мм, Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
350 x 250 x 350 мм өлшемді Palisad Camping 69548 эконом барбекюі қуырылған ет, балық, құс еті немесе көкөністерді дайындау үшін қолданылады. Ықшам өлшемі мен жиналмалы құрылымының арқасында барбекюді пикникке, кемпингке немесе саяжайға апаруға ыңғайлы. Palisad Camping 69542 көмірді үрлеуге арналған желдеткішті қосымша сатып алу ұсынылады.Артықшылықтарымангал ыстыққа төзімді көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары температураға төзімді.Болаттың қалыңдығы 0,35 мм, бұл барбекюдің салмағын азайтады және тасымалдауды жеңілдетеді.Үрлеуге арналған саңылаулар оттегінің келуін қамтамасыз етеді, яғни көмірлер жақсы жанып, жылуды ұзақ уақыт сақтайды, үрлеуді қажет етпейді және отынды үнемдейді.Мангалды жинау оңай — оны жұмысқа дайындау бірнеше минутты алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Мангал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.84 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 350 x 250 x 350 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | Көміртекті болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Болаттың қалыңдығы | 0.35 мм |
| Штрих-код | 4606800090959 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

