
Инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты MMA-220S, 220 А, ПВ60%, электрод диаметрі 1,6-5 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Инверторлық аппарат MTX MMA-220S 94392 диаметрі 1,6-5 мм дана электродтардың көмегімен төмен көміртекті болаттан жасалған бұйымдарды доғалық дәнекерлеуге арналған. Дәнекерлеу тогы 20-220 А диапазонында үздіксіз реттеледі, максималды токта қосу ұзақтығы (ПВ) 60% құрайды. Құрылғы тұрақсыз кернеуде де тапсырмаларды тиімді орындауға мүмкіндік береді. Жеке шаруашылықтарда пайдалану үшін оңтайлы, коммуналдық шаруашылық қызметкерлері мен авариялық-жөндеу бригадаларының қызметкерлері үшін пайдалы болады. Шудың төмен деңгейімен ерекшеленеді.Артықшылықтары:Жеңіл күйдіру (Hot Start) — тіпті жаңадан бастаған шебер де доғаны тез тұтатып, дәнекерлеуді бастай алады.Доғаның форсажы (Arc Force) — тамшы электродтан оңай ажыратылады және бетіне біркелкі тасымалданады, бұл дәнекерлеудің ұқыпты және біркелкі болуын қамтамасыз етеді.Электродтың жабысуына қарсы (Anti Stick) — дәнекерлеу тогының төмендеуі металға жағылған жағдайда шығын материалын оның жабынына зақым келтірместен бөлуге мүмкіндік береді.Қауіпсіз жұмыс — кіріктірілген қорғаныс шамадан тыс жүктеме мен қызып кету қаупі бар кезде құрылғыны өшіреді, бұл оның бұзылуын болдырмауға мүмкіндік береді.Ықшамдылық, жеңіл салмақ және тасымалдауға арналған белдік — аппаратты көшпелі жұмыстарға алуға ыңғайлы, ол сақтау аймағында көп орын алмайды.Қорғау дәрежесі IP21S — судың аппарат ішіне тікелей түсуіне жол берілмейді.Жиынтықта қажеттінің бәрі — электр ұстағышы бар кабель және "жер" қысқышы бар кабель инверторлық құрылғыға қоса беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 2.675 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 175 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА83.В.01775-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.В.01775-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 220 А |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 60 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | форсаж дуги (ArcForce), легкий поджиг дуги (Hot Start), антизалипание электрода (Anti Stick) |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996201023 |
- Бағасы: 17 390 ₸

