
Инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты ИДС-170К, 170 А, ПВ 80%, электрод диаметрі 1,6-3,2 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ИДС-170К 94393 инверторлық аппараты тұрмыстық және өндірістік жағдайларда пайдалануға жарамды. Диаметрі 1,6-3,2 мм дана электродтардың көмегімен төмен көміртекті болаттан жасалған бұйымдарды доғалық дәнекерлеу үшін қолданылады. Дәнекерлеу тогының диапазоны 20-170 А құрайды, максималды токтың 80% -ында қосылу ұзақтығы (ПВ) осы модельмен жақсы салыстырылады. Құрылғы шу шығармайды, тұрақсыз кернеуде де тиімді жұмыс істейді, жеке шаруа қожалықтары, коммуналдық қызметтер, авариялық-жөндеу бригадалары үшін оңтайлы.Артықшылықтары:Ыстық старт (Hot Start) — дәнекерлеу процесінің басталуы доғаны жағу кезінде дәнекерлеу тогының жоғарылауына байланысты айтарлықтай жеңілдейді.Доғаны форсирлеу (Arc Force) — қолданылатын электродқа қарамастан доғаның оңтайлы сипаттамаларын қамтамасыз ету ұқыпты және тегіс дәнекерлеуге қол жеткізуге мүмкіндік береді.Электродтың жабысуына қарсы (Anti Stick) — шығын материалы жанған кезде дәнекерлеу тогының төмендеуі оның шығын материалын жабынның зақымдану қаупінсіз металдан бөлуге мүмкіндік береді.Жоғары ресурс — құрылғы қызып кету және шамадан тыс жүктеме қаупі бар кезде өшіріледі, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы — құрылғы ықшам өлшемдерімен, жеңіл салмағымен ерекшеленеді және тасымалдауға арналған белдікпен жабдықталған.Қорғау дәрежесі IP21S — судың аппарат ішіне тікелей түсуіне жол берілмейді.Жеткізудің толық жиынтығы — электр ұстағышы бар кабельді және "жер" қысқышы бар кабельді бөлек сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 3.548 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА83.В.01775-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.В.01775-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 170 А |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 62 Жылы |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | форсаж дуги (ArcForce), легкий поджиг дуги (Hot Start), антизалипание электрода (Anti Stick) |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 80% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996201030 |
- Бағасы: 24 200 ₸

