
Электрлік триммер TE-1220, 1200 Вт, 380 мм, катушка, диск, жиналмалы штанга Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы штангасы бар Denzel TE-1220 96642 электрлік қайшы жазғы коттеджде шөп шабуға арналған. Қуатты 1200 Вт қозғалтқыш триммердегі катушканы және дискіні 7500 айн/мин жылдамдықпен айналдыруды қамтамасыз етеді. Бір өтуде шабу ені сызықты пайдаланған кезде 38 см, ал дискіні пайдаланған кезде 25,5 құрайды, бұл шағын аумақтарда жұмыс істеуге ыңғайлы. Электр қозғалтқышы отын қоспасын дайындауды және күрделі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Зиянды шығарындылар мен жағымсыз иістердің болмауына байланысты көгалдарға арналған қайшыны пайдалану денсаулыққа зиян тигізбейді және ыңғайсыздық тудырмайды. Артықшылықтары: Жетілдірілген мүмкіндіктер — жеткізу көлеміне кіретін диаметрі 25,4 мм отырғызу дискісі шөпті ғана емес, сонымен қатар жас бұталарды да шабуға мүмкіндік береді. Төзімділік — қозғалтқыштың мыс орамасының арқасында шөп кескіш тіпті жоғары жүктемелерде де тұрақты жұмыс істейді. Қауіпсіздік — ажыратқыштың құлыпталуы кездейсоқ іске қосылудың алдын алады, ал қорғаныс қақпағы шөптің ұшып кетуіне жол бермейді. Сенімділік — термиялық қорғаныс қызып кету салдарынан жазғы резиденцияға арналған қайшының сынуына жол бермейді. Сызықтың жылдам жаңартылуы — оның берілуі катушка жерге аздап соғылған кезде орын алады. Дірілден қорғау — тұтқа амортизаторлармен жабдықталған, бұл шөп шабу кезінде қолайсыздықты азайтады. Арқаға түсетін жүктемені азайту — иық белдігі бау-бақша электр триммерінің салмағын біркелкі бөледі, бұл ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады. Жұмыс кезіндегі жайлылық — қолдың ыңғайлы орналасуын қамтамасыз ету үшін тұтқаны штанганың кез келген жеріне орнатуға болады. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — жиналмалы штанганың арқасында бақша қайшы көп орын алмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Штанганың түрі | Разборная |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.95 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 920 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05062-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96642.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05062-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 967-Триммеры электрические |
| Орамды бекіту | М10 х 1,25 сол жақ |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2 мм |
| Қуат | 1200 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | медная обмотка двигателя, защита от перегрева, разборная штанга для хранения и транспортировки, верхнее расположение двигателя |
| Кесетін элемент | сызық және диск |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штанга түрі | жиналмалы |
| Шөп шабу сызығының ені | 380 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
| Штрих-код | 4044996190938 |
- Бағасы: 36 590 ₸

