
Электрлік триммер TE-1100, 1100 Вт, 380 мм, катушка, жиналмалы штанга// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы штангасы бар Denzel TE-1100 96641 электрлік қайшы жазғы коттеджде шөп шабуға арналған. Қуатты 1100 Вт қозғалтқыш 6500 айн/мин жылдамдықпен триммерде катушканың айналуын қамтамасыз етеді. Бір өтуде шабудың ені 38 см құрайды, бұл шағын учаскелерде жұмыс істеуге ыңғайлы. Электр қозғалтқышы отын қоспасын дайындауды және күрделі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Зиянды шығарындылар мен жағымсыз иістердің болмауына байланысты көгалдарға арналған қайшыны пайдалану денсаулыққа зиян тигізбейді және ыңғайсыздық тудырмайды. Артықшылықтары: Төзімділік — қозғалтқыштың мыс орамасының арқасында шөп кескіш тіпті жоғары жүктемелерде де тұрақты жұмыс істейді. Қауіпсіздік — ажыратқыштың құлыпталуы кездейсоқ іске қосылудың алдын алады, ал қорғаныс қақпағы шөптің ұшып кетуіне жол бермейді. Сенімділік — термиялық қорғаныс қызып кету салдарынан жазғы резиденцияға арналған қайшының сынуына жол бермейді. Сызықтың жылдам жаңартылуы — оның берілуі катушка жерге аздап соғылған кезде орын алады. Дірілден қорғау — тұтқа амортизаторлармен жабдықталған, бұл шөп шабу кезінде қолайсыздықты азайтады. Арқаға түсетін жүктемені азайту — иық белдігі бау-бақша электр триммерінің салмағын біркелкі бөледі, бұл ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады. Жұмыс кезіндегі жайлылық — қолдың ыңғайлы орналасуын қамтамасыз ету үшін тұтқаны штанганың кез келген жеріне орнатуға болады. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — жиналмалы штанганың арқасында бақша қайшы көп орын алмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Кесу элементі | Балық аулау желісі |
| Штанганың түрі | Разборная |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.95 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 920 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05062-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96641.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05062-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 967-Триммеры электрические |
| Орамды бекіту | М8 х 1,25 оң жақ |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2 мм |
| Қуат | 1100 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | медная обмотка двигателя, защита от перегрева, разборная штанга для хранения и транспортировки, верхнее расположение двигателя |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штанга түрі | жиналмалы |
| Шөп шабу сызығының ені | 380 мм |
| Штрих-код | 4044996190921 |
- Бағасы: 33 040 ₸

